KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 10028003

nr 1002 8003

Carborundumetsningar

4 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Lösa blad, 25 & 45 upplaga, bladets mått: 56x56 & 75x56

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 december 2015
kl 18:22:22

10/12 22:08:27 1      Vinnande bud